Auto używane czy z salonu – co wybrać?

Obecnie w Polsce jest już normą, że na jedną rodzinę przypada przynajmniej jeden samochód. Nic w tym dziwnego, w końcu na utrzymanie pojazdu stać coraz więcej osób, bowiem status Polaków idzie nieustannie w górę. Kupując nowe auto warto zastanowić się czy wybrać używane czy nowe?

Salony samochodowe w Białymstoku

Przeglądając nowe modele pojazdów często można przerazić się ich cenami standardem jest bowiem, że auto kosztuje przynajmniej 10 000 złotych. Jednak wbrew pozorom często okazuje się, że kupno nowego pojazdu od dealera długofalowo będzie bardziej opłacalne. Aby mieć pewność, że auto będzie sprawne przez wiele lat, warto odwiedzić salon samochodowy Volvo Klient kupując pojazd w takim miejscu przede wszystkim otrzymuje na niego kilkuletnią gwarancję. Mało tego, będąc pierwszym użytkownikiem ma gwarancję, że samochód nie brał wcześniej udziału w wypadku, który zniszczył silnik lub karoserię. Poza tym, osoby nie dysponujące gotówką mogą zakupić pojazd w systemie ratalnym.

Auto używane

Jednak mimo to nadal wiele osób kupuje pojazdy z drugiej ręki. Robią to głównie kierowcy, którym potrzebny jest samochód, który po prostu będzie im służyć do transportu i nie kosztuje zbyt wiele. Jednak auto liczące kilkanaście lat może być drogie w eksploatacji, bowiem najprawdopodobniej będzie się częściej psuło. Poza tym sprzedawcy mają tendencję do oszukiwania kupców, wykonując kosmetykę karoserii, czy cofając licznik kilometrów.

Chcąc kupić pojazd, który będzie sprawny przez wiele lat, warto odwiedzić autoryzowany salon samochodowy. W Białymstoku działa wielu dealerów, oferujących ciekawe modele.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Salon samochodowy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *