Piękne jak najnowsze Volvo XC60

znakomite volvo xc 60Wygląd auta jest jednym z podstawowych czynników wpływających na podjęcie przez klienta decyzji o jego zakupie. W zależności od upodobań magnesem przyciągającym jego zainteresowanie może być wygląd toporny lub ze wszech stron piękny. Zdecydowana większość ludzi sugeruje się jednak tym drugim względem. Volvo XC60 z pewnością wychodzi naprzeciw ich upodobaniom.

Mały SUV, duże możliwości

Segment SUVów rozwija się od kilku lat w stałym, wciąż zwiększającym się tempem. SUVy stanowią bowiem swoisty pomost pomiędzy autami luksusowymi, miejskimi i wygodnymi. W przypadku Volvo XC60 można wskazać jeszcze jeden epitet – dobrze wyglądający.

Ideą jaka stała przed inżynierami szwedzkiej marki, którzy projektowali XC60 było nadanie mu zarówno charakterystycznych, znanych od lat rysów samochodów Volvo, jak i tchnięcie w auto ducha nowoczesności i nieco sportowego charakteru. Wydaje się, że z postawionego przed sobą zadania wywiązali się celująco. Samochód przyciąga spojrzenie, sprawiając wręcz, że chce się na niego patrzeć przez długi czas, z nieustającym nienasyceniem.

Odrobina luksusu we wnętrzu XC60

Model Volvo XC60 wpisuje się oczywiście w utrwaloną przez ostatnie dziesięciolecia strategię marki. Produkowanie aut z wyższej półki, niezwykle solidnych i charakterystycznych jest tym, z czego Volvo słynie. XC60 umiejętnie wykorzystuje tradycję, łącząc ją z nowoczesnością, którą widać chociażby we wnętrzu.

Już pierwszy rzut oka na kokpit wyrabia przekonanie, że wszystko co powinno znaleźć się w luksusowym aucie jest na swoim miejscu. Systemy bezpieczeństwa, skórzane siedzenia, wyposażenie multimedialne, ułatwienia jazdy, czy też bogate wyposażenie elektryczne – wszystko to można mieć w Volvo XC60.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Seria XC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *